AHH$ Covid$afe Chri$tma$ New$letter

Świąteczny biuletyn AHHS Covidsafe

Chciwość jest dobra - Gordon Gekko

Drodzy Członkowie,

W erze bezprecedensowej zmienności, niepewności, złożoności i niejednoznaczności, AHH$ pozostaje odporny i jest całkiem zdolny do przekształcenia każdego kryzysu w lukratywną okazję do zabezpieczenia swojego lenna. Sezon świąteczny jest prawie na nas z jego czas na bachanalia, pozdrowienia i życzliwość dla wszystkich z wyjątkiem obłudnego Centrum Przywództwa i Nauczania w Ryzyku z jego kohorty urojonych recydywistów i zero krzywdy niewiernych. Pomimo rosnącego wykorzystania wirtualnych sieci prywatnych, tajne wsparcie z naszych kolegów głębokiego państwa w Langley w Fairfax County Virginia w Stanach Zjednoczonych Amnezji, pozwala AHH$ wiedzieć, kim jesteś, co robisz i gdzie mieszkasz.

AHH$ Fellow$hip z dumą ogłasza niedawne pozyskanie kilku wpływowych platynowych $ponsorów$, wśród których jest kilku znanych korporacyjnych drapieżników, którzy wspierają naszą wizję i wartości. Podczas przedświątecznego lunchu w eleganckim kompleksie emerytalnym Benson, położonym w liściastej Toorak Village w Melbourne, pielęgniarka Mildred Ratched AO ChOH$P była oczywiście zachwycona relacją, jaką AHH$ nawiązała z Rio Tinto. Ten zawadiacki gigant zepsuł ostatnio nasze ambitne oczekiwania, osiągając w Juukan Gorge w Zachodniej Australii niezwykle imponujące wyniki, które niemal przewyższyły dorobek jego działalności górniczej w Panguna na wyspie Bougainville na Południowym Pacyfiku.

Co więcej, wytrwałe wysiłki naszego dyrektora ds. komunikacji, dr Hannibala Lectera (FAHH$ MEAA) i Cruelli De Vil COHSProf miały szczególny wpływ na pozyskanie dodatkowego wsparcia ze strony jeszcze jednego znamienitego korporacyjnego bandyty, grasującej Grupy BHP. Jej nieskazitelna historia z niezwykłymi osiągnięciami w Ok Tedi i Samarco z pewnością pokrywa się z naszymi korporacyjnymi cnotami chciwości, tyranii, malwersacji i złej woli.

Co więcej, kilku jej wysokich rangą przedstawicieli zostało ostatnio wezwanych do stawienia się przed parlamentarnym dochodzeniem w Queensland w sprawie ponownego pojawienia się czarnych płuc w tamtejszym sektorze górnictwa węglowego. Tymczasem liczba potwierdzonych ofiar zbliża się do podwójnego stulecia, a poparcie dla harmonizacji przepisów bezpieczeństwa jest nadal silne.

Ostatnia krucjata rekrutacyjna AHH$ podczas pandemii koronawirusa nabrała znaczącego rozpędu, a nasza baza członkowska wzrosła wykładniczo. Przyciągnęła ona wielu innych wybitnych socjopatów i kilku wybitnych myślicieli, w tym Rossa Lightfoota, Rogera Rogersona, Meredith Hellicar, Rosemary West, Berniego Madoffa, Kennetha Lee Laya i Rodneya Adlera.

Komitet organizacyjny AHH$ jest przerażająco zajęty przygotowaniami do nadchodzącego Narodowego Kongresu Bezpieczeństwa i Zdrowia, który odbędzie się w prestiżowym North Taroom Pétanque Club w regionie Western Downs w Queensland. Jest to miejsce bezpieczne dla Covid, chociaż liczba miejsc jest bardzo ograniczona i zalecana jest wczesna rejestracja, aby uniknąć rozczarowania. Obowiązują niebotyczne dopłaty za rezerwacje kartą kredytową oraz skandaliczne opłaty za anulowanie rezerwacji.

Konferencja obejmuje specjalne występy gości z kilku społecznie autystycznych akolitów McKinsey & Company, w tym naszego federalnego ministra ds. chorób i urzędującego przewodniczącego Unsafe Work Australia, który będzie współprowadził inauguracyjną Anton Chigurh Compassion Award. Nominacje muszą spełniać precyzyjne kryteria obejmujące antyspołeczne zaburzenia osobowości DSM-5 301.7 (F60.2). Nasza przewodnicząca, pielęgniarka Mildred Ratched AO ChOH$P jest zaznajomiona z całym spektrum i jest całkiem chętna do zaoferowania pomocy w razie potrzeby. Znany teleewangelista, Najwielebniejszy Kenneth Copeland FAHH$ jest gospodarzem sesji plenarnej za pośrednictwem łącza wideo z Tarrant County, Texas w Stanach Zjednoczonych.

Wyzwanie Brady Bunch w poprzednim biuletynie AHH$ przyciągnęło bezprecedensowy odzew od naszych członków i konkurs okazuje się dość trudny. Wyniki zostaną ogłoszone podczas kolacji konferencyjnej, która będzie obejmować szeroki zakres Domino's pizzy. Będą one dostarczane przez podporządkowanego tymczasowego migranta zatrudnionego jako niezależny wykonawca za pośrednictwem Uber Eats lub Deliveroo na kradzionym używanym rowerze górskim z wadliwymi hamulcami i bez świateł nocnych lub reflektorów.

Po gruntownym remoncie naszej szklarni w Tullamarine, AHH$ została zmuszona do dostosowania swoich rocznych opłat członkowskich i opłat za certyfikaty zawodowe. Pomimo swojej diafanicznej integralności, wspólnota AHH$ uważa, że podwyżka jest dość skromna, biorąc pod uwagę profesjonalne usługi i możliwości nawiązywania kontaktów, jakie zapewnia naszej episkopalnej sekcie. Tymczasem w dwunastym dniu Świąt Bożego Narodzenia moja prawdziwa miłość przysłała do mnie:

Dwanaście narcyzów pretensjonalnych, jedenastu solipsystów licząc, dziesięciu socjopatów szczekających

Dziewięć Piper Alphasosiem Wieże Grenfell

Siedem złotych zasad

Sześć biurokratyczne systemy SWMS i pięć Fani Abby

Cztery SDSstrzy Audyty "JASANZ, dwa dochodzenia ICAM

oraz jeden system zarządzania bezpieczeństwem.......Och, co za tyrania biurokracji.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

 • Bio
 • Najnowsze posty
 • Więcej informacji

Bernard Corden

Najnowsze posty autorstwa Bernard Corden (zobacz wszystkie)

 • Po gorączce złota - 8 maja 2021r.
 • The Internationale - 28 kwietnia 2021r.
 • SHE znów straciła kontrolę - 27 kwietnia 2021
 • Can't buy me love - 16 kwietnia 2021
 • Oślepiony przez światło - 31 marca 2021r.

Prosimy o udostępnianie naszych postów

 • Kliknij, aby wydrukować (Otwiera się w nowym oknie)
 • Kliknij, aby wysłać to do przyjaciela (Otwiera się w nowym oknie)
 • Kliknij, aby podzielić się na LinkedIn (Otwiera się w nowym oknie)
 • Kliknij, aby udostępnić na Twitterze (Otwiera się w nowym oknie)
 • Kliknij, aby udostępnić na Telegramie (Otwiera się w nowym oknie)
 • Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (Otwiera się w nowym oknie)
 • Kliknij, aby udostępnić na Pinterest (Otwiera się w nowym oknie)
 • Kliknij, aby udostępnić na Reddit (Otwiera się w nowym oknie)
 • Kliknij, aby udostępnić na WhatsApp (Otwiera się w nowym oknie)

Related