13 najlepszych aplikacji bezpieczeństwa, które musisz mieć na swoim telefonie!Smartfony i tablety są obecnie częścią codziennego życia, zarówno osobistego, jak i zawodowego, do tego stopnia, że zaprojektowaliśmy linię rękawic kompatybilnych z ekranami dotykowymi dla każdej branży. Podczas gdy niektórzy specjaliści stronią od tych nowych technologii, liderzy branży i osoby wyznaczające trendy korzystają z nowych technologii, które mogą zwiększyć ich produktywność.Ten blog jest wyrazem uznania dla tych specjalistów ds. bezpieczeństwa, którzy chcą korzystać z każdego narzędzia, jakie mają do dyspozycji. Oto lista kilku naszych ulubionych aplikacji bezpieczeństwa, które powinieneś pobrać już dziś.

1. DarkSky:

Jeśli jesteś w jakiejkolwiek branży, w której pogoda może wpływać na pracę lub miejsce pracy, posiadanie aplikacji pogodowej na swoim urządzeniu jest niezbędne.

W przeciwieństwie do aplikacji pogodowej, która jest standardem w iPhone lub urządzenia z systemem Android, Dark Sky (Android | iPhone) ma na celu stworzenie nowego rodzaju prognozy przewidywania teraz, co pogoda będzie jak w bezpośredniej lokalizacji w ciągu godziny.

Ta aplikacja jest idealna dla każdego, kto pracuje w krajobrazie, budownictwie lub po prostu pracuje pod ścisłym terminie i trzeba wiedzieć, czy deszcz będzie zatrzymanie w najbliższym czasie.

2. Hazmat Emergency Response Guide:

Jest to elektroniczna wersja Przewodnika Reagowania na Sytuacje Kryzysowe Departamentu Transportu (Android | iPhone).

Jest to zasób, który można przeszukiwać; możesz wyszukiwać słowa kluczowe lub terminy w locie, zamiast przerzucać indeksy i strony materiałów, aby znaleźć to, czego potrzebujesz.

Nakreśliliśmy całkiem dobre wprowadzenie do łuku elektrycznego z The No-BS Approach to Arc Flash , ale kiedy trzeba znać najdrobniejsze informacje, istnieją dwie niesamowite aplikacje bezpieczeństwa, bez których nie powinno się obyć.

3. NFPA 70E 2012 Edition:

Jest to kodeks arc flash, który jest dystrybuowany przez National Fire Protection Agency.

Ta edycja online iPhone) pozwala na przeglądanie artykułów lub wyszukiwanie według słów kluczowych i dostęp do ważnych wiadomości na temat bezpieczeństwa elektrycznego z NFPA.

Aplikacja kosztuje kilka dolarów, ale jest to z pewnością bardziej wygodne niż lugging wokół podręcznika przez cały dzień.


4. Electrical Edge: Arc Flash Calculator:

Electrical Edge: Arc Flash Calculator (iPhone) jest narzędziem opracowanym, aby pomóc każdemu, kto próbuje obliczyć potencjalne zagrożenia z błysku łuku.

Czy jesteś inżynierem elektrykiem, kierownik bezpieczeństwa lub technik pola, wiedząc, wewnętrzne funkcjonowanie urządzeń elektrycznych jest ważne.

5. Kieszonkowy przewodnik NIOSH po zagrożeniach chemicznych:

Aplikacja mobilna National Institute for Occupational Safety and Health posiada wpisy dla 634 substancji chemicznych i pozwala na wyszukiwanie substancji chemicznych według nazwy, synonimu, numeru DOT, numeru CAS i numeru RTECS.

6. Arkusze danych bezpieczeństwa chemicznego:

Aplikacja Chemical Safety Data Sheets (iPhone) zapewnia Międzynarodowe Karty Bezpieczeństwa Chemicznego (ICSC), które są umieszczone przez Program Ochrony Środowiska Narodów Zjednoczonych, Międzynarodowe Biuro Pracy i Światową Organizację Zdrowia.

ICSC są podobne do kart charakterystyki substancji niebezpiecznych, ale są sformatowane tak, aby były proste, bardziej zwięzłe i standardowe 1 do 2 stron dokumentu na wszystkich istotnych informacji.

7. Dropbox:

To może być dość oczywiste, aby zasugerować Dropbox (Android | iPhone), ale każdy powinien mieć dostęp do aplikacji do przechowywania w chmurze.

Dropbox jest uważany za jednego ze złotych standardów wśród dostawców usług przechowywania danych w chmurze. Posiadanie wszystkich zasad bezpieczeństwa i dokumentów na wyciągnięcie ręki to cenna oszczędność czasu.

8. DocuSign:

Nie tkwić w noszeniu wokół stosów i stosów formularzy i papierów.

Docusign (Android | iPhone) to aplikacja, która pozwala Tobie lub innym osobom podpisywać dokumenty za pomocą palca lub rysika.

Rozwiązuje to problem konieczności szukania papieru i skanowania go w celu wysłania drogą elektroniczną.

9. Przepisy bezpieczeństwa OSHA, listy kontrolne, raporty z audytów:

Occupational Safety and Health Administration (OSHA) jest agencją federalną, która egzekwuje przepisy bezpieczeństwa i zdrowia w Stanach Zjednoczonych.

OSHA nie może po prostu zamknąć miejsca pracy, ale może ukarać Ciebie i Twoją firmę za naruszenia bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Ta aplikacja (iPhone) została zaprojektowana, aby pomóc Ci w łatwy sposób zapoznać się z przepisami bezpieczeństwa OSHA, tworzyć listy kontrolne, generować raporty oraz dodawać zdjęcia i komentarze w celach referencyjnych.

Aplikacja obejmuje przepisy OSHA dla produkcji, branży usługowej, magazynowej, budowlanej i medycznej/dentystycznej. Służy również jako świetne narzędzie referencyjne do unikania naruszeń, w tym 10 największych wykroczeń OSHA.

10. Analiza bezpieczeństwa pracy:

Analiza bezpieczeństwa pracy (JSA) to procedura, która pomaga włączyć zasady i praktyki bezpieczeństwa i higieny pracy do pracy lub zadania.

Podczas sporządzania JSA, każdy podstawowy krok pracy jest nakreślony w celu zidentyfikowania potencjalnych zagrożeń i zalecenia najbezpieczniejszego sposobu wykonania pracy.

Ta bezpłatna aplikacja do analizy bezpieczeństwa pracy (Android | iPhone) może być używana na miejscu w celu utworzenia spersonalizowanej JSA, którą można wysłać elektronicznie do pracowników w danym miejscu.

Dostępne są również wstępnie wypełnione opcje, co pozwala zaoszczędzić czas, a także można dołączyć zdjęcia zagrożeń i ryzyka, które są obecne.

11. Śledzenie procedur Lockout/Tagout:

Lockout/Tagout zapewnia, że niebezpieczne maszyny są prawidłowo wyłączone i nie można ich ponownie uruchomić do czasu zakończenia konserwacji lub serwisowania maszyny.

Brady Link360 Lockout/Tagout (Android | iPhone) pozwala na tworzenie dobrze zdefiniowanych procedur lockout/tagout stojąc przy maszynie.

Kroki te mogą być udostępnione Twojej załodze. Pozwala również na dodawanie zdjęć i diagramów oraz udostępnianie ich innym użytkownikom aplikacji.

12. Kiedy pracujesz na wysokościach:

Jeśli pracujesz na wysokościach, ważne jest, aby znać swój prześwit upadku huśtawka odległości upadku.

Możesz poświęcić czas na obliczenia w głowie, ale firma Honeywell stworzyła tę łatwą w użyciu aplikację, która zrobi to za Ciebie.

Aplikacja Miller Fall Clearance (Android | iPhone) pomoże Ci obliczyć prześwit i odległość upadku z wysokości niezależnie od tego, czy używasz liny samozaciskowej czy smyczy i jest dostępna w języku angielskim, hiszpańskim i francuskim.

13. Kalkulator Crosby Sling:

Musisz wiedzieć, czy platforma, którą ustawiłeś, jest wystarczająca do podniesienia sprzętu, który próbujesz podnieść?

Ta mała aplikacja może pomóc (iTunes).

Jest on zaprojektowany, aby wziąć rodzaj olinowania używasz, połączyć to z wagą i geometrią obciążenia windy i powiedzieć, czy to, co używasz do windy jest odpowiedni sprzęt.

Kosztuje to 25 dolarów, ale w porównaniu z kosztami obrażeń lub uszkodzonego sprzętu, są to dobrze wydane pieniądze.

Teraz, gdy masz już wszystkie te nowe aplikacje, które ułatwią Ci pracę i sprawią, że Twoi pracownicy będą bezpieczniejsi, dlaczego nie skorzystać z BEZPŁATNEJ próbki S18TAFGFN przedstawionej na zdjęciu poniżej?

Dlaczego ich potrzebujesz:

  • Duża odporność na przecięcia (ANSI A4)
  • Cienkie, wygodne i bardzo przyjemne w dotyku
  • Kompatybilne z ekranami dotykowymi


Informacje o Frank MacDonald

Więcej o Franku MacDonaldzie