Ofiary zawalenia się dźwigu w Lauderhill otrzymają tymczasową pomoc

LAUDERHILL, Floryda - Wypożyczalnia żurawi z siedzibą w Tampie i usługa riggingowa zaangażowana w upadek żurawia, który pozostawił dwie rodziny bez dachu nad głową w Lauderhill obiecała zapewnić tymczasowe zakwaterowanie.

Sims Crane & Equipment wydał oświadczenie we wtorek po tym, jak jeden z ich żurawi przewrócił się, gdy wykonawcy instalowali słupy dla Florida Power & Light.

Tamar Elsdunne dowiedział się o upadku dźwigu około 15:30 30 maja w 4300 bloku Northwest 11th Street, kiedy oglądała wideo na Local 10 News 'Facebook.

"Szaleństwo", powiedział Elsdunne. "To jest jak bycie uderzonym przez piorun. To tak, jakby na ten jeden dom, który masz, spadł dźwig. Nie da się tego wytłumaczyć."

Oprócz zapewnienia Elsdunne'owi i drugiemu właścicielowi domu tymczasowej pomocy, Sims Crane organizuje również szkolenie z zakresu bezpieczeństwa dla ponad 472 pracowników w dniu 23 czerwca, według Deana Simsa, wiceprezesa firmy ds. marketingu.

"Po incydencie takim jak ten, musimy zrobić krok do tyłu i potwierdzić nasze zaangażowanie w bezpieczeństwo", powiedział Sims. "Bezpieczeństwo i ochrona rodzin w dzielnicach, w których pracujemy, są dla nas najważniejsze".

Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń do Sims Crane pod numer 1-888-972-7263.