Robotnicy uciekają z drogi, gdy wielki dźwig przewraca się na Florydzie

Petersburg na Florydzie, przewrócił się dziś rano, wysyłając pracowników budowlanych, którzy próbowali ratować swoje życie.

Przerażający incydent miał miejsce o 8:23 rano i został zarejestrowany na nagraniu ochrony.

Nagranie, uzyskane przez ABC News, pokazało żuraw, który wydawał się mieć około 10 pięter wysokości, kołysząc się i przewracając, gdy pracownicy na ziemi biegli, aby uniknąć uderzenia przez niego. Dźwig ledwo ominął zmiażdżenie kilku pracowników, w tym jednego, który wyrwał się z chmury pyłu.

Nikt nie został ranny w tym incydencie, a nowa siedziba policji nie została uszkodzona, zgodnie z tweetem Departamentu Policji w St.

Przyczyna upadku dźwigu jest przedmiotem dochodzenia, a urzędnicy powiadomili Florida Occupational Safety and Health Administration.

Budowa nowej siedziby policji o wartości 72 milionów dolarów rozpoczęła się około rok temu w centrum Petersburga, około trzech przecznic od Tropicana Field, domu drużyny baseballowej Tampa Bay Rays.

Budynek o powierzchni 167,519 stóp kwadratowych jest tak skonstruowany, aby mógł wytrzymać huragan kategorii 5, według informacji zamieszczonych na stronie internetowej Ajax Building Corp.

Ajax Building Corp. nie odpowiedziała natychmiast na prośbę ABC News o komentarz.

W 2012 roku czterech pracowników zginęło, a siedmiu zostało rannych, gdy zawalił się garaż budowany na terenie Miami-Dade College w Doral na Florydzie. Ajax Building Corp. była generalnym wykonawcą projektu garażu i była jedną z pięciu firm budowlanych ukaranych przez OSHA grzywnami w wysokości ponad 38 000 dolarów za brak odpowiedniego zabezpieczenia i kontroli kolumn i innych elementów konstrukcyjnych garażu.