Top 10 petardy, bomby, granaty u graczy

Popularność piłki nożnej w Stanach Zjednoczonych jest trudna do przecenienia. Super Bowl jest największym wydarzeniem sportowym roku. Futbol akademicki i NFL dominują w nagłówkach gazet jesienią - a nawet wiosną, gdy na scenie pojawia się draft NFL.

A piłka nożna w szkołach średnich jest szanowaną instytucją w dużych miastach i małych miasteczkach od morza do lśniącego morza. Krótko mówiąc, futbol wyparł baseball jako grę Ameryki.

Ale futbol jest z natury brutalnym sportem, z dużymi ciałami zderzającymi się ze sobą z ogromną siłą. Nazwa gry jest uderzyć kogoś, a w rezultacie, urazy w piłce nożnej są bardzo powszechne i często na tyle poważne, że wymagają podróży do izby przyjęć.

Aby dowiedzieć się, jak utrzymać rzeczy tak bezpieczne, jak to możliwe na boisku piłkarskim, postępuj zgodnie z tymi wskazówkami.

Ze względu na jego gwałtowny charakter i sama liczba osób, które grają, piłka nożna jest główną przyczyną szkolnych urazów sportowych. Oprócz drobnych bóli i bólów, powszechne urazy piłki nożnej obejmują skręcenia kostek, urazy kolan, urazy ramion i wstrząśnienia mózgu.

Na szczęście, wiele urazów piłki nożnej można zapobiec nosząc odpowiedni sprzęt, grając w ramach zasad i stosując właściwą technikę.

Będziesz potrzebował dużo sprzętu ochronnego do gry w piłkę nożną, i trzeba pamiętać, aby nosić wszystkie z nich za każdym razem grasz. Jeśli pojawisz się na treningu lub meczu bez niezbędnego elementu wyposażenia, powiedz o tym trenerowi i nie próbuj grać, dopóki nie naprawisz sytuacji.