Top 5 sposobów na zapewnienie, że program vendingu PPE jest sukcesemCzy masz problemy z zachowaniem zgodności PPE? Może Twoje zapasy PPE trudno jest zarządzać zapasami i często dochodzi do ich braku. Może pracownicy po prostu nie mogą się trudzić, aby odzyskać swoje PPE, ponieważ jest ono rozproszone w niewygodny sposób. w niewygodny sposób. Może płacisz za dużo, a otrzymujesz zbyt mało korzyści? zbyt małe korzyści. Może potrzebujesz lepszego sposobu zarządzania swoim programem PPE.

Jeśli szukają Państwo skutecznego sposobu zarówno na zarządzanie zapasami PPE, jak i ich dystrybucję wśród pracowników, program automatów sprzedających PPE może być idealnym rozwiązaniem. Program automatów sprzedających PPE może zapewnić, że Państwa PPE jest gotowe, dostępne i wygodne dla Państwa pracowników. Może on wyeliminować zapasy, zmniejszyć wymagania dotyczące zapasów i zapewnić lepszą widoczność tego, co jest używane.

Dobrze zrealizowane programy mogą również przynieść oszczędności kosztów. Na stronie firmy, które prawidłowo wdrożyły program vendingu PPE, doświadczyły średnio redukcję kosztów o 25% w swoim programie PPE.

Być może sam myślałeś o zainicjowaniu programu vendingowego, a może masz już taki program, ale nie widzisz oczekiwanych rezultatów. Spotkaliśmy się z Heathem Hazardem, dyrektorem sprzedaży w dziale FAST Solutions firmy Fastenal, aby uzyskać informacje na temat tego, co trzeba zrobić, aby zrealizować udany program vendingowy PPE.

Spędziwszy ponad dekadę w Fastenal, a ostatni rok rok jako dyrektor w FAST Solutions, Hazard jest ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa i jest dobrze zorientowany w tym, co jest potrzebne do zbudowania udanego programu vendingowego PPE.

"Wiele firm nie zdaje sobie sprawy z tego, że rozpoczynając program vendingowy PPE, kluczowy jest wybór odpowiedniego partnera" - powiedział Hazard. To nie jest transakcja typu "plug-and-play", to naprawdę jest partnerstwo i wymaga zaangażowania obu stron, aby zbudować udany program. Wszystkie firmy vendingowe oferujące PPE oferują w zasadzie ten sam model automatu vendingowego, to, czym się różnimy, to poziom świadczonych usług i wsparcia - a to może zdecydować o powodzeniu lub niepowodzeniu programu", mówi Hazard.

Niezależnie od tego, czy nadal jesteś na etapie rozważania programu vendingowego dla PPE vendingowego lub chcesz zmienić swój obecny program, oto pięć najważniejszych wskazówek Hazarda pięć najważniejszych wskazówek Hazarda dotyczących tworzenia - i utrzymywania - udanego programu vendingowego PPE:

  1. Wybierz właściwego partnera
  2. Odrób swoją pracę domową
  3. Zdobądź poparcie pracowników
  4. Wyznacz mistrza
  5. Zawsze dąż do ciągłego doskonalenia

1. Wybierz właściwego partnera

Twoja firma nie jest taka sama jak inne - dlaczego więc Twój program PPE miałby być taki sam jak czyjkolwiek inny? Jeśli chodzi o dostawców vendingowych PPE, istnieje mnóstwo opcji, od opcji DIY (w zasadzie można kupić od nich automat vendingowy) do partnerów z pełnym zakresem usług, takich jak Fastenal.

Zaletą rozwiązania typu "zrób to sam" jest oczywiście to, że z chwilą zakupu automatu kończy się Twoje zobowiązanie finansowe. Jednak samodzielne działanie może Cię na dłuższą metę dużo więcej kosztować. Automat vendingowy nie uzupełnia się w magiczny sposób; musi być uzupełniany, trzeba sporządzać prognozy, składać zamówienia, stale dostosowywać program itd. W zależności od wielkości operacji, zarządzanie programem vendingowym PPE może być pracą samą w sobie, a wiele firm wolałoby skoncentrować swoje wysiłki na tym, co robi najlepiej.

Program vendingowy PPE z pełną obsługą to dokładnie to, na co wygląda - program vendingowy PPE z pełną obsługą, którym zarządza dla Państwa dostawca. Zaletą jest oczywiście to, że jest to proces całkowicie bezobsługowy, pozwalający Państwu skupić się na tym, co robią Państwo najlepiej, wiedząc, że Państwa program PPE będzie pod opieką. Wybierając dostawcę pełnego zakresu usług, należy koniecznie wybrać takiego, który naprawdę będzie naszym partnerem. Wybierz kogoś, kto podziela te same wartości co Ty i tę samą wizję Twojego programu. Zapewni to udaną współpracę i wyniki, jakich oczekujesz.

Jak mówi Hazard: "Szukajcie zespołu stojącego za maszyną".

2. Odrób swoją pracę domową

Przed przystąpieniem do programu vendingowego PPE, Hazard zaleca przeprowadzenie strategicznej analizy swoich operacji, aby określić, gdzie w łańcuchu dostaw występują problemów w łańcuchu dostaw (jeśli takowe występują) i jakie wyzwania stoją przed Twoją organizacją. przed jakimi stoi Twoja organizacja. Te informacje pomogą Ci ustalić A) czy program vendingu PPE PPE jest właściwym wyborem dla Państwa firmy, oraz B) jeśli jest to właściwy wybór, jaki typ programu należy wybrać? wybór, jakiego rodzaju programu będą Państwo potrzebować.

Niektórzy dostawcy rozwiązań vendingowych PPE będą z Państwem współpracować w trakcie tego procesu, aby pomóc w wyborze najlepszego programu dla Państwa potrzeb. Fastenal idzie o krok dalej i przygotowuje dla każdego klienta indywidualne rozwiązanie, które odpowiada jego specyficznym potrzebom.

"Przeprowadzamy strategiczną analizę każdego z naszych klientów", mówi Hazard. "Aby zapewnić im jak najlepsze wykorzystanie ich programu, musimy wiedzieć, co obecnie nie działa - a wiele razy firmy nawet o tym nie wiedzą. Wiedzą, że mają problem ze zgodnością z przepisami lub że ich koszty zapasów są zbyt wysokie, ale nie znają pierwotnej przyczyny tych problemów. Gdy zrozumiemy, jak działa dana firma i dowiemy się, co nie działa i dlaczego, wtedy jesteśmy w stanie dostosować rozwiązanie vendingowe PPE, które wygeneruje wyniki, jakich szukają."

3. Uzyskaj akceptację pracowników

Podobnie jak w przypadku każdego programu, jeżeli ludzie, którzy go używają, nie go nie zaakceptują, nie odniesiesz dużego sukcesu. Programy vendingowe PPE nie są nie jest inaczej. Jeżeli nie dostarczysz swoim pracownikom jasnej propozycji WIIFM (What's In It For Me), nie zobaczysz rezultatów, których oczekujesz.

Jeśli Twoi pracownicy są zaangażowani w rozwój programu od samego początku i mają jasne zrozumienie korzyści, jakie program im zapewnia, będą mieli poczucie odpowiedzialności za program i będą bardziej zaangażowani w jego powodzenie. I odwrotnie, pracownicy, którzy są trzymani w niewiedzy i mają program rzucony na nich z niewielkim lub żadnym wyjaśnieniem, mogą nie dostrzec znaczenia lub korzyści i zgodność może ucierpieć.

4. Wyznacz mistrza

Istnieją dwa powody, dla których warto wyznaczyć mistrza programu sprzedaży PPE programu vendingowego. Pierwszym z nich jest pomoc w uzyskaniu akceptacji pracowników. Jeśli wybierzesz osobę, która ma uprawnienia do kierowania zgodnością, ale może również nawiązać z pracownikami, istnieje większe prawdopodobieństwo uzyskania prawdziwego poparcia ze strony pracowników i doświadczysz sukcesu swojego programu.

Drugim powodem, dla którego warto mieć Mistrza, jest wyznaczenie osoby która jest zaangażowana w uczenie się wszystkiego o programie i nieustannie dąży do sposobów na poprawę (więcej na ten temat w następnym rozdziale).

Te role nie muszą być pełnione przez tę samą osobę - możesz mieć kilku Mistrzów. Możesz mieć wielu Mistrzów. Na przykład, jeśli masz kilka miejsc pracy, rozważ znalezienie Mistrza dla każdego z nich.

5. Zawsze dąż do ciągłego doskonalenia

Jeśli postrzegasz swój program vendingowy PPE jako zwykłą maszynę automat, nie osiągniesz takich wyników, jakich oczekujesz od programu. Hazard porównuje do modernizacji telefonu typu flip phone do smartfona, ale używania go tylko do rozmów i wysyłania smsów. SMS-ów. Nie ma żadnych dodatkowych korzyści, jeśli nie nauczysz się, jak wykorzystać wszystkiego, co smartfon może dla ciebie zrobić - tak samo jest z twoim programem vendingowym PPE. PPE. Jeśli po prostu zainstalujesz maszynę i zapomnisz o niej, nie zobaczysz oczekiwanych rezultatów. zobaczysz wyników, jakich oczekujesz.

Aby zobaczyć oszczędności kosztów i wzrost produktywności, które mogą się pojawić z udanym programem vendingowym PPE, będziesz musiał współpracować ze swoim dostawcą w celu wprowadzania ciągłych ulepszeń. Na przykład, optymalizacja rozmieszczenia automatów automatów vendingowych, aby pracownicy mogli jak najwygodniej pobierać swój PPE, bez względu na to, gdzie znajdują się w miejscu pracy.

Getting Uruchomienie programu vendingu PPE

Aby uzyskać więcej informacji na temat programów vendingowych PPE i tego, jak Państwa firma może na tym skorzystać, proszę kliknąć na link, aby odwiedzić stronę internetową FAST Solutions.

Aby porozmawiać bezpośrednio z Heath Hazard na temat opracowania zindywidualizowanego programu, prosimy o kontakt mailowy [email protected].


O FASTENAL

Fastenal pomaga klientom upraszczać i realizować oszczędności produktów i procesów w całym łańcuchu dostaw. Sprzedajemy szeroką ofertę produktów obejmującą dziewięć głównych linii produktowych - od elementów złącznych i narzędzi po artykuły bezpieczeństwa i sanitarne. Produkty te są efektywnie dystrybuowane do zakładów produkcyjnych, miejsc pracy i innych lokalizacji klientów poprzez lokalne zespoły serwisowe i rozwiązania magazynowe, w tym przemysłową technologię vendingową i programy magazynowe (Fastenal Managed Inventory, lub FMI®). Nasz system dystrybucji skupia się na około 3.100 lokalizacjach rynkowych (kombinacja publicznych oddziałów i specyficznych dla klienta lokalizacji Onsite), głównie w Ameryce Północnej, ale także w Azji, Europie i Ameryce Środkowej i Południowej, z których każda zapewnia dostosowane zapasy, elastyczną obsługę i niestandardowe rozwiązania w celu realizacji unikalnych celów lokalnych klientów. Te rynkowe lokalizacje są wspierane przez 14 regionalnych centrów dystrybucji, flotę logistyczną, solidne zaopatrzenie, jakość i zasoby produkcyjne oraz wiele zespołów specjalistów branżowych i personelu pomocniczego - wszystko to pracuje na rzecz wspólnego celu Fastenal: Wzrost poprzez obsługę klienta®.

O admin

Więcej przez admin