Nowa Era dla Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

ISO 45001 to pierwsza na świecie międzynarodowa norma dotycząca bezpieczeństwa i higieny pracy, której celem jest rozwiązanie problemu znacznych obciążeń osobistych i ekonomicznych związanych z wypadkami przy pracy i chorobami zawodowymi.

Lloyd's Register, firma założona w 1760 roku, będąca obecnie jedną z wiodących na świecie firm świadczących profesjonalne usługi w zakresie inżynierii i technologii, oferuje wysokiej jakości szkolenia publiczne i dostosowane do potrzeb klienta, mające na celu przygotowanie i podniesienie kwalifikacji zespołów zarządzających, audytorów i pracowników do spełnienia wymagań nowej normy.

Niniejszy ebook zawiera kompleksowe omówienie normy ISO 45001, korzyści, jakie ona przyniesie oraz sposobów przygotowania się do zmian.

Omówiono w nim również analizę luk opracowaną przez Lloyd's Register, która pozwala ocenić system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy w organizacji, jego gotowość do przyjęcia nowej normy oraz plany migracji.

Lloyd's Register oferuje szereg kursów obejmujących wszystkie aspekty ISO 45001, od jednodniowych warsztatów na temat zakresu i charakteru wprowadzanych zmian, po przygotowanie do migracji i dostosowanie procesów audytorów wewnętrznych i wiodących.

Ponadto oferuje kursy dogłębne dla osób, które dopiero rozpoczynają pracę z systemami zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy i chcą wdrożyć ISO 45001 po raz pierwszy.

Lloyd's Register organizuje kursy ISO 45001 na terenie całego kraju przez cały rok, a wszystkie publiczne kursy szkoleniowe mogą być prowadzone w siedzibie firmy, aby maksymalnie zwiększyć budżet szkoleniowy organizacji.