Powody, dla których warto modernizować okablowanie w domu

Wiele starszych domów w USA ma okablowanie elektryczne, które nie jest aktualne zgodnie z różnymi lokalnymi i stanowymi kodami budowlanymi. W przeważającej części, to okablowanie jest przestarzałe i może być ryzyko pożaru i zagrożenie bezpieczeństwa dla tych, którzy mieszkają w domu. National Electrical Code lub NEC został pierwotnie ustanowiony w 1896 roku w celu standaryzacji sposób, w jaki domy były okablowane, ale nie było wiążące prawo we wszystkich stanach. Wystarczy powiedzieć, to było często pomijane lub ignorowane przez wiele lat.

W rezultacie, wszyscy elektrycy dzisiaj muszą przestrzegać wytycznych okablowania i praktyk ustanowionych w kodzie NEC. Najważniejsze jest to, że modernizacja okablowania w domu jest wyłącznie kwestią bezpieczeństwa i pomaga wyeliminować potencjał porażenia prądem lub rozpoczęcia pożaru. Co ciekawe, istnieją inne powody, aby uaktualnić lub zmodernizować okablowanie w domu, z których jeden jest do obsługi nowszych technologii, które stały się niezwykle popularne w ostatnich latach.

Można również spojrzeć na możliwości obsługi tych nowszych technologii, jeśli rozważa zakup nowo wybudowanego domu, jak również. Więc czy jest to starszy dom lub jeden, który niedawno został zbudowany, zmodernizowane okablowanie zapewnia właścicielowi domu z wielu korzyści technologicznych. Jeśli robisz zakupy dla nowszego domu, może chcesz zobaczyć, czy jest okablowanie audio, jak również Cat5 (kategoria 5 Ethernet kable) i Coax (kabel koncentryczny) zainstalowany i gotowy do użycia.

Z drugiej strony, jeśli mieszkasz w starszym domu i okablowanie elektryczne jest podejrzane, to modernizacja lub uaktualnienie bieżącego okablowania jest mądrym pomysłem. Potencjalne niebezpieczeństwo i ryzyko pożaru może wynikać z wielu czynników. Ale główne z nich to nieuziemione skrzynki bezpieczników, 2 pasma przewodów z postrzępioną powłoką lub odsłonięte połączenia przewodów. Więc można łatwo zobaczyć nieodłączny potencjał dla niebezpiecznej sytuacji lub niebezpiecznych zagrożeń, które mogą wynikać ze złego okablowania w domu. Od starych domów do nowych, wszystkie domy i biura wymagają właściwego okablowania i jednym z wiodących powodów pożarów jest zwarcie z powodu starych i przestarzałych przewodów.

Wreszcie, głównym przedmiotem rozważań przed modernizacją okablowania jest to, czy chcesz wziąć na jako projekt DIY siebie lub jeśli byłoby lepiej zatrudnić usługi profesjonalnego elektryka do wykonania pracy. Zawsze pamiętaj, że okablowanie elektryczne nie jest dziecinnie proste i wymaga dużo wiedzy, aby wykonać pracę poprawnie, zwłaszcza jeśli nie chcesz uszkodzić żadnej ze ścian w domu. Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy, to najlepiej szukać lokalnej firmy, która jest ubezpieczona, bonded i prawo do wykonywania wszystkich prac elektrycznych. Należy przeglądać online i uzyskać bezpłatną wycenę z kilku usług przed podpisaniem się na modernizację okablowania w domu.

Przynosi najnowsze wiadomości i informacje na temat przewodów strukturalnych, alarmy bezpieczeństwa, automatyki domowej i kina domowego, sprawdź więcej na

Niskie napięcie Atlanta

Modernizacja instalacji elektrycznej zazwyczaj dotyczy modernizacji starszych domów okablowanie w procesie renowacji w celu doprowadzenia go do aktualnego kodu i zapewnić bezpieczeństwo osób mieszkających w domu.

W tym przypadku mówimy o dodaniu nowszych urządzeń lub technologii do starszego domu bez uszkodzenia jakiejkolwiek ze ścian, że okablowanie jest zamknięty w. Modernizacja w tym przypadku może odnosić się do modernizacji okablowania, dodanie nowego energooszczędnego oświetlenia, umieszczenie w głośniki lub system dźwięku przestrzennego, itp.

Dlaczego warto modernizować okablowanie w starszych domach?

Jak na ironię, kiedy NEC (National Electrical Code) został uchwalony w 1896 roku w celu standaryzacji bezpieczeństwa domowych i strukturalnych praktyk okablowania, został on dość mocno zignorowany aż do kilku lat później. Technicznie, to nie jest wiążące prawo w stanach, więc kod nie był przestrzegany na początku i bezpieczniejsze praktyki okablowania nie były przestrzegane. Dzisiaj, elektrycy w każdym stanie w kraju są zobowiązani do przestrzegania wytycznych i praktyk NEC.

W wielu przypadkach okazało się, że okablowanie używane w starszych domach i strukturach jest teraz przestarzałe. Obejmuje to elementy systemu elektrycznego, jak również takie jak:

  • Odsłonięte połączenia przewodów
  • Skrzynki bezpiecznikowe, które nie są prawidłowo uziemione
  • 2-żyłowe okablowanie domowe z postrzępioną osłoną

Każdy z powyższych lub kombinacja z nich umieścić Ciebie i Twojej rodziny na ryzyko porażenia prądem i są zagrożenia pożarowe, jak również. Więc jeśli starszy dom jest podejrzany, gdzie okablowanie elektryczne jest zaniepokojony, jest to kwestia zapewnienia osobistego bezpieczeństwa poprzez modernizację systemu okablowania. Widziano, że większość pożarów w domach i budynkach komercyjnych są ze względu na wadliwe lub stare przewody i regularne kontrole przewodów elektrycznych są koniecznością. Nie tylko umieścić własne siebie i rodziny na ryzyko, ale sąsiednie budynki i domy są na ryzyko też.

Rozważania, gdzie modernizacja instalacji elektrycznej jest zaniepokojony

Podstawowym powodem do modernizacji instalacji elektrycznej po rozważeniu kwestii bezpieczeństwa osobistego, jest modernizacja okablowania tak, że będzie wspierać nowsze technologie. Zazwyczaj modernizacja w celu dostosowania do tych nowych technologii obejmuje okablowanie niskiego napięcia. Na przykład, jeśli są modernizacja okablowania w celu dostosowania systemów audio i wideo, należy rozważyć Cat5 kabel (kategoria 5 Ethernet kable) i Coax (kable koncentryczne) dla tego.

Ale po prostu pamiętaj, że masz do czynienia z okablowaniem elektrycznym, więc jeśli nie jesteś pewien własnych możliwości, byłoby mądre, aby zatrudnić usługi profesjonalnego elektryka, aby zmodernizować okablowanie w domu. Są świadomi wszystkich lokalnych kodów i znać prawidłowy miernik okablowania, które muszą być używane.

Z wielu profesjonalnych usług elektryków, które oferują swoje usługi dla modernizacji okablowania, wystarczy poprosić przyjaciół i rodzinę o zalecenia, szukać w lokalnych katalogach usług lub po prostu przeglądać online i wybrać najlepszą usługę, która pasuje do Twojego budżetu i wymagań.